آماده سازی زبان روسی قبل از دانشگاه – پادفک زبان روسی

شرکت در دوره های زبان روسی پادفک ورود به دانشگاه های روسیه را برای دانشجویان آسان تر می کند.

لوگو روس تریپو 1

توسط : روس تریپو

بسیاری از دانشجویانی که از کشورهای دیگر برای تحصیل به روسیه می آیند دوره تحصیلی خود را با آموزش زبان روسی به عنوان دوره آماده سازی دانشگاه شروع می کنند. افرادی که با زبان روسی آشنایی ندارند و یا آشنایی کمی دارند می توانند قبل از ورود به دانشگاه با ثبت نام در دوره های پادفک، زبان روسی را بیاموزند و برای ورود به دانشگاه آماده شوند. 

دوره آماده سازی زبان روسی – پادفک

بسته به رشته دانشگاهی که برای تحصیل در روسیه انتخاب می کنید، می بایست در دوره آماده سازی زبان متفاوتی شرکت کنید. برای مثال اگر می خواهید در رشته پزشکی در روسیه ادامه تحصیل دهید باید در دوره پادفک بیولوژی و پزشکی شرکت کنید.

افرادی که با زبان روسی آشنایی ندارند و یا آشنایی کمی دارند می توانند قبل از ورود به دانشگاه با ثبت نام در دوره های پادفک، زبان روسی را بیاموزند و برای ورود به دانشگاه آماده شوند. 

پادفک - زبان روسی

دوره های پادفک اغلب در تابستان و بهار شروع می شود و دانشجویان بسته به دوره 2 الی 3 ترم در دوره های پادفک شرکت می کنند و پس از آن گوهینامه زبان روسی را دریافت می کنند و می توانند به ادامه تحصیل در آن دانشگاه و یا دانشگاه های دیگر روسیه بپردازند. مدرک پادفک زبان روسی 3 سال اعتبار دارد و می توانید در این مدت در هر کدام از دانشگاه های روسیه ثبت نام نمایید.

نکته: شرکت در دوره های زبان روسی پادفک ورود به دانشگاه های روسیه را برای دانشجویان آسان تر می کند.

این دوره های به صورت تمام وقت و تقریبا هر روز هفته برای دانشجویایی که هیچ آشنایی به زبان روسی ندارند برگذار می شود. شرکت در کلاس ها اجباری است. پس از اتمام دوره، امتحان برگزار می شود. این امتحان با امتحان ورودی دانشگاه های روسیه متفاوت است.

دانشجویانی که به دوره های پادفک وارد می شوند اغلب باید 3 کتاب را برای گذراندن این دوره مطالعه می کنند. این کتاب ها در هر دانشگاه متفاوت است و امتحانات پادفک به صورت مستقل در هر دانشگاه برگزار می شود. با این وجود مدرک پادفک در تمام دانشگاه های معتبر روسیه اعتبار دارد.

هزینه دوره های پادفک بین 1800 الی 4000 دلار بسته به دانشگاه انتخابی متفاوت است. شما می توانید دوره پاردفک را در هر دانشگاهی در روسیه بگذرانید و پس از دریافت آن به دانشگاه اصلی دوره تحصیلی خود بروید.

جهت ثبت نام در دوره های پادفک با روس تریپو در ارتباط باشید و فرم ارزیابی تحصیلی را تکمیل نمایید.


آماده سازی زبان روسی قبل از دانشگاه – پادفک زبان روسی


پاسخی بگذارید

بستن منو
WhatsApp chat