تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی

دانشگاه های معتبر روسیه با پیروی از روندهای مدرن، زبان انگلیسی را در دوره های دانشگاهی پشتیبانی می کنند

لوگو روس تریپو 1

توسط : روس تریپو

دانشگاه های معتبر روسیه با پیروی از روندهای مدرن، زبان انگلیسی را در دوره های دانشگاهی پشتیبانی می کنند. یعنی اینکه شما بدون نیاز به دانستن زبان روسی می توانید در دانشگاه های این کشور ادامه تحصیل دهید.

چگونه یک رشته تحصیلی را در روسیه به زبان انگلیسی بگذرانیم

برای اینکه در دانشگاه های روسیه به زبان انگلیسی تحصیل کنید ابتدا می بایست دانشگاه و دوره هایی که به زبان انگلیسی برگذار می شوند را پیدا کنید. شما می توانید این کار را به کارشناسان روس تریپو بسپارید تا ما بنا به خواسته های شما بهترین موارد را به شما برای انتخاب معرفی کنیم.

شما می توانید بدون دانستن زبان روسی در دانشگاه های روسیه تحصیل کنید. بسیاری از دانشگاه های روسیه به زبان انگلیسی دوره های دانشگاهی خود را برگزار می کنند.

تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی

هزینه های دوره های دانشگاهی به زبان انگلیسی با زبان روسی متفاوت است و اغلب اساتید از کشورهای دیگر برای تدریس به دانشگاه های روسیه می آیند.

پس از اینکه دوره و دانشگاه خود را برای تحصیل در روسیه انتخاب کردید باید مدارک تحصیلی، یک نامه معرفی و درخواست خود به همراه مدرک آیلتس یا تافل که نشان دهنده تسلط کافی شما به زبان انگلیسی باشد را به دانشگاه برای پذیرش ارسال کنید. برای ورود به دانشگاه به زبان انگلیسی، نیازی به امتحان مجدد نخواهید داشت ولی اغلب مصاحبه به زبان انگلیسی از طریق اسکایپ با دانشجویان انجام خواهد گرفت.


تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی


پاسخی بگذارید

بستن منو
WhatsApp chat