[av_slideshow size=’featured’ animation=’slide’ conditional_play=” autoplay=’false’ interval=’5′ control_layout=’av-control-default’ av_uid=’av-k232mf4z’ alb_description=” id=” custom_class=”]
[av_slide id=’208′ av_uid=’av-7a7yq’][/av_slide]
[/av_slideshow]

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k232d6cz’ id=” custom_class=” admin_preview_bg=”]
اگر قصد سفر به روسیه را دارید و می خواهید مدارک خود را به سفارت روسیه برای اخذ ویزا تحویل دهید می بایست قبل از هر کاری فرم درخواست ویزای روسیه را تکمیل نمایید. فرم ویزای روسیه می بایست به صورت آنلاین تکمیل شود و برای شروع به آدرس اینترنتی https://visa.kdmid.ru/ مراجعه نمایید و با روس تریپو همراه باشید تا مراحل تکمیل فرم درخواست ویزای روسیه را برای شما توضیح دهیم.

مراحل تکمیل فرم ویزای روسیه

مرحله 1 – کشور و زبان

پس از اینکه وارد لینک درخواست ویزای روسیه شدید همانند عکس زیر کشور را ایران انتخاب نمایید و زبان را به فارسی تغییر دهید.

فرم ویزا - 1

اطلاعات موجود در قسمت آبی این صفحه را مطالعه نمایید و پس از مطالعه برروی گزینه ” من این اطلاعات را خوانده ام ” کلیک کنید و برروی ” پر کردن پرسشنامه جدید ” کلیک کنید.

تکمیل کردن فرم درخواست ویزای روسیه بسیار ساده است و مراحل آن به صورت فارسی می باشد.

فرم ویزای روسیه

مرحله 2 – انتخاب کلمه عبور

در مرحله بعدی برای پر کردن فرم درخواست ویزای روسیه باید برای خود یک کلمه عبور یا پسورد انتخاب نمایید. شما از این پسورد می توانید برای رجوع به پرسشنامه خود و یا تکمیل ادامه پرسشنامه در آینده استفاده نمایید.

نکته : پرسشنامه تا 30 روز قابل تکمیل شدن است. پس از 30 روز شما نیاز دارید تا پرسشنامه جدیدی برای درخواست ویزا پرکنید.

در این قسمت کیبورد خود را برروی انگلیسی بگذارید و رمز خود را انتخاب کنید. رمز انتخابی باید حتما ادغامی از حرف و عدد باشد و طول آن باید حداقل 6 جز باشد.

تکمیل فرم ویزای روسیه

مرحله 3 – ثبت کد شناسایی

درقسمت بعدی از تکمیل فرم ویزای روسیه یک شماره شناسایی دریافت می کنید که باید از آن برای مراجعات بعدی نگهداری کنید. بهتر است این شماره را در جایی یادداشت کنید تا در صورت نیاز ، به آن دسترسی داشته باشید.

فرم ویزا- 4

مرحله 3 – اطلاعات ویزای درخواستی

در مرحله بعد تمام قسمت ها را همانگونه که در خود پرسشنامه ذکر شده تکمیل نمایید. مهمترین قسمت در صفحه اطلاعات درباره ویزای درخواستی، گزینه “هدف از سفر” است که باید آن را به درستی انتخاب کنید.

تمام دلایل سفر به فارسی نوشته شده است. دلیل اصلی خود را از سفر به روسیه انتخاب نمایید. برای مثال اگر قصدتان تحصیل در روسیه است و از دانشگاه های روسیه دعوتنامه دارید گزینه تحصیل را انتخاب نمایید و سپس باید ذکر کنید که در کدام مقطع تصمیم به تحصیل در روسیه را دارید.

فرم ویزا- 5

مرحله 4 – اطلاعات شخصی

در مرحله بعدی مشخصات شخصی خود را وارد نمایید.

فرم ویزا- 6

مرحله 5 – اطلاعات گذرنامه

در این مرحله اطلاعات پاسپورت خود را وارد نمایید. در وارد کردن این اطلاعات بسیار دقت کنید.

روس تریپو -فرم پرسشنامه روسیه 6

مرحله 6 – اطلاعات دعوتنامه

در این مرحله از تکمیل فرم ویزای روسیه باید اطلاعات سازمانی که شما را دعوت کرده است را وارد نمایید. شماره دعوتنامه در این قسمت بسیار مهم است که باید این اطلاعات را قبل از اقدام به تکمیل فرم از سازمانی که شما را دعوت کرده است دریافت نمایید.

فرم روسیه

مرحله 7 – اطلاعات تماس و آدرس

در این قسمت نیاز دارید تا اطلاعات تماس و آدرس خود در ایران و در صورت وجود در روسیه را وارد نمایید. اگر در روسیه اقوام و یا بستگانی دارید در اینجا ذکر نمایید.

پرسشنامه روسیه 8

مرحله 8 – انتخاب کنسولگری برای تحویل مدارک

در مرحله آخر تکمیل فرم ویزای روسیه مکان مورد نظر برای درخواست ویزای خود را مشخص کنید. روسیه در شهرهای تهران، اصفهان و رشت کنسولگری دارد و شما می توانید در یکی از کنسولگری های روسیه مراحل درخواست ویزا را انجام دهید.

کنسولگری های روسیه در ایران

مرحله 9 – پرینت پرسشنامه و الصاق عکس

پس از تکمیل کردن پرسشنامه الکترونیکی درخواست ویزای روسیه، اطلاعات خود را دوباره مرور کنید و سپس فرم تکمیل شده را پرینت بگیرید.

پس از پرینت کردن این فرم، عکس خود را برروی آن بچسبانید و انتهای آن را امضا نمایید و با بقیه مدارک به سفارت یا کنسولگری روسیه تحویل دهید.


فرم ویزای روسیه – راهنمای تکمیل فرم درخواست ویزای روسیه


[/av_textblock]

پاسخی بگذارید

بستن منو
WhatsApp chat