وبلاگ روس تریپو

دانشگاه پزشکی آلتایی
پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی آلتایی

دانشگاه علوم پزشکی آلتایی یکی از دانشگاه های معتبر پزشکی کشور روسیه واقع در غرب سیبری است که مرکز آموزش های رشته های علوم پزشکی با کیفیت بالا میباشد. در این دانشگاه هم اکنون دانشجویان بین المللی از ۲۷ کشور دنیا مشغول به تحصیل میباشند. 

10 نکته مهم که قبل از سفر به روسیه باید بدانید
روسیه

10 نکته مهم که قبل از سفر به روسیه باید بدانید

سفر به روسیه برای اولین بار، می تواند یک ماجراجویی تمام و کمال باشد. شاید هنوز اخبار سیاسی روسیه بسیاری از مسائل گوناگون این کشور را تحت شعاع قرار می دهد، اما حقیقت شاید چیزی دیگر باشد.

شرایط زندگی در روسیه
تحصیل

5 باور غلط درباره تحصیل و زندگی در روسیه

 در اینجا می خواهیم شما را با 5 نمونه از این باورهای غلط آشنا کنیم تا با روسیه بهتر آشنا شوید. همانگونه که در ادامه خواهید خواند، این باورها نه تنها غلط هستند بلکه در واقع دلایل اصلی ای هستند که باید برای تحصیل و زندگی در روسیه در نظر بگیرید.

دانشگاه اینوپولیس
تحصیل

دانشگاه اینوپولیس

دانشگاه اینوپولیس یک مؤسسه آموزش عالی در کشور روسیه است که در زمینه فناوری اطلاعات و روباتیک متمرکز بر آموزش و تحقیقات است.

بهترین سوغاتی های روسیه
روسیه

بهترین سوغاتی های روسیه

درباره سوغاتی های روسیه چه می دانید؟ حتما قبلا در مورد عروسک های رنگارنگ کوچک روسی که به آنها در روسیه ماتریوشکا می گویند شنیده اید اما

آب و هوای روسیه
روسیه

آب و هوای روسیه

دادن هر نوع توصیه کلی در مورد شرایط آب و هوای روسیه دشوار است به جز اینکه تابستان ها گرم تا بسیار گرم است و در بعضی مناطق زمستان ها بسیار سرد می شوند

سوچی
روسیه

سوچی

سوچی سوچی یکی از جنوبی ترین شهرهای روسیه است که حدود 1200 کیلومتر جنوب مسکو در حاشیه دریای سیاه واقع

کازان-بنر
روسیه

کازان

شهر کازان یکی از توریستی ترین و قدیمی ترین شهرهای روسیه است. در این شهر می توانید از جاذبه های فرهنگی، ورزشی، اقتصادی و تفریحی زیادی بهره مند شوید.

بستن منو
WhatsApp chat