دانشگاه نووسیبیرسک

Novosibirsk State University

درخواست پذیرش تحصیلی

1959

سال تاسیس دانشگاه

شهر

نووسیبیریک

شهر

000 7

تعداد کل دانشجویان

500 2

تعداد کل اساتید

درباره دانشگاه دولتی نووسیبیرسک

دانشگاه دولتی نووسیبیرسک NSU در آکادمگورودک در شهر نووسیبیرسک واقع شده است. این قسمت از شهر با تمرکز بالا برروی علم ، آموزش و تجارت مبتنی بر دانش، محیطی بی نظیری را تحصیل بوجود آورده است.

 دانشجویان دانشگاه نووسیبیرسک در کار تحقیقاتی در مؤسسات تحقیقاتی Akademgorodok ، در انستیتوهای علوم و آموزش و شرکت های نوآورانه شرکت می کنند. دانشگاه نووسیبیرسک که در سال 1959 تأسیس شده است، امروزه شامل یک دبیرستان شبانه روزی (دانشکده فیزیک و ریاضیات) ، دانشکده عالی انفورماتیک ، 13 بخش ، یک بخش تحصیلات تکمیلی ، دانشکده بازآموزی حرفه ای و آموزش حرفه ای و یک گروه تحقیقاتی است. این دانشگاه در مرکز علمی نووسیبیرسک به نام آکادمگورودک ، که دانشگاه، پردیس و مؤسسات تحقیقاتی نیز در همان نزدیکی واقع شده اند ، تأسیس شده است. به همین دلیل، دانشجویان دانشگاه نووسیبیرسک می توانند ضمن مطالعه، کارهای تحقیقاتی جامعی انجام دهند و مطالعات تحقیقاتی خود را بعد از فارغ التحصیلی نیز ادامه دهند.

دانشگاه دولتی نووسیبیرسک تعدادی مرکز تحقیقاتی مشترک، آزمایشگاه و مراکز دانشگاهی را با رهبران صنعت در سراسر جهان در فناوری اطلاعات مانند Intel ، HP ، Parallels و غیره راه اندازی کرده است. اعضای هیئت علمی در NSU حدود 80٪ از کارکنان مرکز علمی نووسیبیرسک را شامل می شوند. مؤسسات تحقیقاتی ، که نمایندگانی از مراکز علمی بین المللی در آن حظور دارند، دانشجویان این دانشگاه را آموزش می دهند.

آزمایشگاههای تحقیقاتی دانشگاه نووسیبیرسک، تحقیقات متفاوتی را انجام می دهند که در آینده ممکن است مرزهای دانش انسان را تحت شعاع قرار دهند. به عنوان مثال ، تجهیزات مانیتورینگ توسعه یافته در NSU در سیستم هدایت ماهواره ای سیستم موقعیت یابی جهانی روسیه GLONASS  استفاده می شود. سیستم های لیزری این دانشگاه بازار گسترده ای را در روسیه و جهان پیدا کرده است. دانشگاه نووسیبیرسک در بخض های دیگری مانند دانش فناوری نانو در همه زمینه ها ، الکترونیک ، بیوتکنولوژی پزشکی ، سیستم های لیزر ، روشهای درمانی نوآورانه برای درمان موثرتر سرطان ، طراحی مولکولی تجهیزات پزشکی جدید ، تجزیه بیولوژیکی زباله های روغنی و غیره نیز فعالیت های تحقیقاتی دارد.

رنک جهانی دانشگاه نووسیبیرسک

2020
231
2019
244
2018
250
2017
291
2016
317

دانشگاه نووسیبیرسک در تصویر

در این فیلم کوتاه با دانشگاه نووسیبیرسک و شهر نووسیبیرسک بیشتر آشنا خواهید شد. همچنین امکانات دانشگاه را نیز می توانید در اینجا ملاحظه نمایید.

آدرس دانشگاه

1 Pirogova Street, Novosibirsk, Russia, 630090, NSU

وب سایت

پاسخی بگذارید

بستن منو
WhatsApp chat