معرفی پیست اسکی رزا خاتور سوچی – بهترین پیست اسکی روسیه

پیست اسکی رزا خاتوردر شهر سوچی روسیه واقع شده است. این پیست اسکی علاقمندان زیادی را را از اقصی نقاط دنیا به خود می کشاند. در این پیست 26 بالابر وجود دارد و 140 روز سال می توان در آن اسکی کرد.

لوگو روس تریپو 1

توسط : روس تریپو

پس از المپیک زمستانی سال 2018 سوچی،  پیست اسکی رزا خاتور بیش از پیش علاقمندان اسکی را به سمت خود می کشاند. رزا خاتور بعنوان بهترین پیست اسکی روسیه در سال 2018 انتخاب شد. Rosa Khutor در کوه های قفقاز غربی واقع شده است، و تنها 31 مایل از دریای سیاه فاصله دارد. بنابراین شما هم زیبایی دریای سیاه و هم ابهت کوههای قفقاز را در یک منظره خواهید دید. اگر از علاقمندان ورزش اسکی هستید، حتما دوست دارید که به میزبان آخرین رویداد المپیک اسکی جهان سری بزنید.

نقشه پیست اسکی رزا خاتور سوچی
نقشه پیست اسکی رزا خاتور سوچی

 

پیست اسکی Rosa Khutor یک بهشت واقعی برای اسکی کردن است که چندین منطقه مختلف برای اسکی دارد. این پیست دارای 26 وسیله مختلف انتقال به قله است و تقریبا 140 روز در سال پذیرای اسکی بازان می باشد. رزا خاتور برای اسکی، اسنوبورد و اسکی آزاد مناسب می باشد و این حقیقت را با میزبانی مسابقات سطح اول جهانی ثابت کرده است. حتی اگر قبلا اسکی نکرده اید نباید از این بترسید. در اینجا کلاس های آموزشی برای افراد مبتدی و همچنین کلاس های اسمی برای افراد باتجربه نیز وجود دارد.

محلی برای اجاره چوب، کفش و لباس اسکی در فاصله حدود 2 کیلومتری پیست اسکی وجود دارد که انواع وسایل مختلف اسکی در سایزهای مختلف را ارائه می دهد.

چندین هتل در نزدیکی پیست اسکی وجود دارد که می توانید برای اقامت از آنها استفاده کنید. یک هتل نیز در بالای پیست اسکی وجود دارد که شما باید با تله کابین به آن بروید. همچنین تعداد زیادی رستوران و کافه در نزدیکی و داخل رزاخاتور وجود دارد که می توانید غذاهای روسی، آسیایی، مدیترانه ای و بین المللی را در آنجا پیدا کنید.

اسکی در روسیه

قیمت بلیط پیست اسکی رزا خاتور برای بزرگسالان 3900 روبل و برای کودکان 1900 روبل می باشد. با خرید این بلیط می توانید تمام روز در اینجا اسکی کنید و از وسایل بالابر استفاده نمایید.

اگر به خرید علاقمند هستید، رزا خاتور می تواند برای شما مناسب باشد. بوتیک های شیک برای خرید لباس های ورزشی، سوغاتی روسیه، وسایل آرایشی و بهداشتی سنگ های زینتی، جواهرات و غیره در اینجا وجود دارد.

رزا خاتور

وقتیکه از بالای پیست اسکی رزاخاتور شهر سوچی، به اطراف نگاه می کنید با منظره ای فوق العاده روبرو می شوید. در اینجا می توانید روز خود را با اسکی کردن در کوه های قفقاز شروع و در ادامه با ماهیگیری قزل آلا به اتمام برسانید. همچنین می توانید از صعود به غارهای ورونونسوف و یا کاووش در جنگل های گرمسیری اطراف لذت ببرید. اگر حدود 90 دقیقه رانندگی کنید، به قله کوه آخون می رسید و در آنجا یک برج دیدبانی وجود دارد که در سال 1936 ساخته شده است و بازدید از آن برای همه آزاد است. اگر شانس با شما همراه باشد و هوا روشن و صاف باشد، می توانید از آنجا ترکیه را مشاهده کنید.

نمای قله آخون

قیمت بلیط پیست اسکی رزا خاتور برای بزرگسالان 3900 روبل و برای کودکان 1900 روبل می باشد. با خرید این بلیط می توانید تمام روز در اینجا اسکی کنید و از وسایل بالابر استفاده نمایید.

در این فیلم کوتاه با رزا خاتور بیشتر آشنا شوید.

 

پاسخی بگذارید

بستن منو
WhatsApp chat